Vytvořit účet

Online odhady nemovitostí

Služby

Odhady online

Odhady online

-------- OBJEDNAT --------Informativní odhad obvyklé ceny nemovitosti (odhad bytu, odhad rodinného domu, odhad chaty, odhad garáže nebo odhad pozemku) umístěné kdekoliv na území ČR.

Znalecký posudek

Znalecký posudek

---------- OBJEDNAT ---------- Znalecký posudek na nemovitosti po celé ČR. Pro: finanční úřady (k dani z příjmu), exekuční řízení (dražby), vypořádání SJM, insolvenční řízení a jiné.

Vyjádření pro notáře

Odborné vyjádření pro dědické řízení

---------- OBJEDNAT ---------- ODHAD PRO NOTÁŘE - o obvyklé ceně nemovitých věcí pro účely dědického řízení, neboli vyjádření pro notáře.

PENB

PENB

------------ OBJEDNAT ------------- Průkaz energetické náročnosti budovy udává celkové zhodnocení objektu z energetického pohledu. Nutný před prodejem nemovitosti. Objednejte si PENB z pohodlí vašeho domova.

Odhady cen nemovitostí

Znalecké posudky

Vyjádření pro notáře

Průkaz energetické náročnosti

To vše na iodhadce.cz

Zjistit cenu nemovitosti TEĎ.Cena zemědělské půdy podle BPEJ.

Kdo jsme:

Tento portál je provozován společností HELP ONE s.r.o., která působí na českém trhu od roku 2009. Poskytuje zejména služby spojené s oceňováním nemovitostí (odhady nemovitostí, znalecké posudky, odhady online, odborná vyjádření, PENB a další). Tento nadčasový internetový projekt propojuje zákazníka se soudními znalci v oblasti oceňování nemovitostí. Spolupracuje také s experty zabývajícími se prodejem, dražbou, odhadem, financováním a veškerým servisem týkající se realit. Jsme rádi, že vám naše služby pomáhají a snažíme se neustále o jejich vývoj a zlepšení.

Vedení společnosti


Při naší práci klademe důraz na rychlost a kvalitu poskytnutých služeb díky nejen spolupráci s více než 80ti znalci po celé ČR.

Spolupracujeme s exekutorskými úřady a insolvenčními správci po celé ČR.

Znalecké posudky i odborná vyjádření v dědickém řízení zpracováváme po celé ČR obvykle do 10ti dnů.

Ceník

Odhady nemovitosti online

Byt 220 Kč
Rodinný dům 330 Kč
Chata 300 Kč
Garáž 200 Kč
Pozemek 350 Kč
Znalecký posudek

Znalecký posudek

Byt, nebytový prostor 4 500 Kč
Rodinný dům, rekr. domek, chalupa 6 500 Kč
Rekreační chata, zahrádkářská chata 5 200 Kč
Garáž 4 200 Kč

Pozemek

Bytový dům

4 000 Kč

10 000 Kč

Odborné vyjádření pro dědické řízení

Za odborné vyjádření o obvyklé ceně nemovitosti pro dědictví si účtujeme jednotnou sazbu 1 500 Kč + poštovné.

PENB

Rodinný dům (s dokumentací) 5 500 Kč

Rodinný dům (bez dokumentace) 6 500 Kč

Bytový dům (s dokumentací) 7 000 Kč

Bytový dům (bez dokumentace) 8 000 Kč

Kancelář

MÁME JEDNODUCHÝ SYSTÉM SPRÁVY OBJEDNÁVEK:

  • přehledy stavů objednávek
  • vše je evidováno a snadno dohledatelné
  • vystavení a evidence faktur
  • automatická kontrola a vyřízení podkladů
  • sdílení přístupu
  • importy a exporty dat
  • moderní a jednoduchý způsob správy objednávek
  • naprosto jednoduché, efektivní a intuitivní prostředí

Naší službou jsou zejména odhady online, znalecké posudky, odhady nemovitostí, odborná vyjádření nebo PENB.

Pokud potřebuje odhad nemovitosti, znalecký posudek, odborné vyjádření, odhad online, PENB, zkrátka ocenění jakékoliv nemovité věci po celé ČR (bytu, rodinného domu, pozemku a další), tak jste tu správně.

Odhad online

Odhad online Vám řekne, jak si stojí Vaše nemovitost v současnosti na realitním trhu, může se Vám hodit, pokud plánujete v blízké době prodej nebo nákup nemovitosti. Stačí vyplnit online formulář odhadu online s konkrétními detaily oceňované nemovitosti, odeslat a po provedení platby obdržíte na email vypracovaný odhad online. Cena nemovitosti v odhadu online je určena na základě Vašich informací, je pouze orientační a slouží jako doplňková informace. Ceny odhadů online se pohybují od 127 – 197 Kč v závislosti na typu nemovitosti.

Odhad nemovitosti

Odhad nemovitosti neboli tržní odhad odráží skutečnou hodnotu nemovitosti na realitním trhu. V tržním odhadu se určuje cena obvyklá. Odhad nemovitosti využijete např., když nemovitost prodáváte nebo kupujete, při vyřizování úvěru v bance nebo při vkladu nemovitosti do základního jmění společnosti. Odhad nemovitosti Vám vypracujeme pro oblasti: Hradec Králové a Pardubice, ostatní dle domluvy, případně znalecký posudek po celé ČR.

Odborné vyjádření

Pro účely dědického řízení již několik let stačí pro zjištění obvyklé ceny nemovitého majetku místo znaleckého posudku odborné vyjádření, neboli vyjádření pro notáře (odborný posudek). Obvyklá cena se určuje k datu úmrtí. Odborné vyjádření může vypracovat jak znalec evidovaný v seznamu znalců vedeném Ministerstvem, tak i znalec (odhadce) soukromý, podnikající na základě živnostenského oprávnění - živnost vázaná s předmětem podnikání - oceňování majetku pro věci nemovité.

Znalecký posudek

Po celé ČR Vám zajistíme vyhotovení znaleckého posudku, který můžete využít pro banky, soudy, finanční úřady, exekuce, insolvence i v dalších případech. Znalecké posudky zajišťujeme pro oblasti: Praha, Brno, České Budějovice, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Zlín, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary, Kladno a Ústí nad Labem. U nás si můžete objednat znalecký posudek bytu, RD pozemku, garáže, chaty i dalších nemovitostí. Využijte kvalitních služeb našich znalců a objednejte si znalecký posudek z pohodlí domova. Znalecké posudky vypracovávají naši smluvní soudní znalci, kteří jsou zapsaní v uznaném seznamu znalců Ministerstva spravedlnosti České republiky.

PENB

PENB, neboli Průkaz energetické náročnosti budovy je dokument obsahující vše podstatné k zařazení budovy do příslušné třídy energetické náročnosti. PENB se musí předkládat např. při prodeji či pronájmu domu, bytu, při výstavbě nových budov. PENB slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Povinnost PENB udává zákon č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií.


Napište nám

Dotazy na služby, přání nebo připomínky nám můžete napsat i prostřednictvím formuláře:

Zákaznická podpora:

Ideálně nás kontaktujte pomocí formuláře nebo e-mailem na info@iodhadce.czObchodní zastoupení:

Ing. Martina Doležalová, +420 736 246 611, martina.dolezalova@iodhadce.czKorespondenční adresa:

HELP ONE s.r.o., Vltavská 464, Vrané nad Vltavou 252 46

Provozovatel:

HELP ONE s.r.o., Jungmannova 1438/33, 500 02 Hradec Králové, IČ: 28762720

Společnost je zapsána v OR vedeném Krajským soudem v Hradci Králové v oddílu C 26088.

Bankovní spojení:

2000064740/2010 a 2800044510/2010 (Fio banka, a.s.)